رد کردن لینک ها

ما در لاگین چه کارهایی می‌کنیم؟

لاگین تیم تولید محتوای دیجیتاله که به طور تخصصی به تولید محتوا، برندینگ و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی برای افراد و کسب و کارهای نوپا در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی می‌پردازه. اما خدمات ما به اینها ختم نمیشه.

ما تو زمینه راه اندازی شبکه‌ای اجتماعی هدفمون ارتباط موثر، نزدیک و مستقیم با مخاطبان و مشتریانه. اما کدوم شبکه؟ اینستاگرام، توییتر، تلگرام، لینکدین یا…؟ شاید لازم نباشه در همه شبکه‌های اجتماعی حضور داشته باشید. ما راه رو بهتون نشون می‌دیم و تصمیم‌گیری رو براتون آسون می‌کنیم و تا راه‌اندازی کامل شبکه‌های اجتماعی مدنظرتون کنارتون می‌مونیم.

محتوا در اینترنت حرف اول رو می‌زنه. فقط داشتن وبسایت و حضور در شبکه‌های اجتماعی براتون کافیه؟ معلومه که نه! باید به بهترین شکل ممکن پیامتون، ویژگی‌ها و خدماتتون رو ارائه بدید تا صداتون به گوش اونی برسه که می‌خواید. پیام شما باید با متن، عکس، گرافیک و ویدئوی خوب منتقل بشه. تولید محتوای خوب هنره که نزد ماست.

اگر بخوایم خیلی فشرده و خلاصه برندینگ رو براتون توضیح بدیم این طور باید بگیم: شما در کار خودتون باید شخصیت موثر و منسجمی داشته باشید. باید حواستون به هر سیگنالی باشه که از سمت شما به سمت مخاطب می‌ره. هر محتوایی که به اسم شما پیوند خورده باید امضای شما رو داشته باشه. ما از طریق گفتگو با شما شخصیت برند، محصول و مجموعه شما رو مشخص، طراحی و اجرا می‌کنیم. ما در زمینه برندینگ می‌تونیم بهتون در نام‌گذاری، طراحی هویت کلامی و بصری و برندینگ شخصی (پرسنال برندینگ) کمک کنیم.

درسته که تبلیغات هزینه‌بره، اما فقط پول خرج کردن کافی نیست. این که پول شما به چه صورتی، در چه زمانی و در چه رسانه‌ای هزینه بشه تخصص لازم داره. ما می‌تونیم برای شما کمپین‌های تبلیغاتی مقرون به صرفه و هدفمند با تمرکز بر شبکه‌های اجتماعی طراحی و اجرا کنیم.

مهمترین چیزی که کسب و کار نوپای شما برای حضور در فضای مجازی و ارتباط با مخاطب و مشتری لازم داره وبسایته. لاگین بهتون در طراحی وبسایتی پویا و به‌روز و منعطف که در لپ‌تاپ، موبایل و تبلت به بهترین شکل دیده بشه، کمک می‌کنه.

وبسایت شما مثل آپارتمان و دفتر کارتونه. آدرس دفترتون باید سرراست باشه تا مشتری بتونه راحت بهتون برسه. وقتی هم که جلسه مهمی دارید، تمام تلاشتون رو می‌کنید که همه چیز خیلی مرتب و منظم باشه تا مهمونتون حس خوبی داشته باشه و نسبت به همکاری با شما خیالش جمع باشه. هر بازدیدی که از وبسایت شما می‌شه مثل مهمونیه که اومده دفترتون. پس باید خیلی سریع و راحت به وبسایت شما برسه و مطالبی رو که می‌خواهید بهش منتقل کنید خیلی مرتب و منظم در دسترس داشته باشه. این کار رو که به اون خدمات سئو گفته میشه می‌تونید با خیال راحت به ما بسپارید.

شرکت شما دنبال مشتری‌های غیرایرانیه؟ دوست دارید به بازار جدید و ارزشمندی وصل بشید؟ خب کجا بهتر از اینترنت. اما برای این کار نیاز دارید محتوایی کامل و درست به زبان‌های خارجی (انگلیسی، عربی، ترکی و…) داشته باشید. ما در تیم لاگین مترجم درجه یک و کاربلدی داریم تا ترجمه محتوای شما رو دقیق انجام بدیم.

بازگشت به بالای صفحه