رد کردن لینک ها

تم پارک آبی اوشن


مدیریت و تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی

تم پارک آبی اوشن، در جزیره کیش تنها پارک آبی روباز ایرانه که راه اندازی، تولید محتوا (عکس، متن و گرافیک) و مدیریت شبکه‌های اجتماعیش مثل اینستاگرام، توییتر، تلگرام و تریپ ادوایزر بر عهده تیم تولید محتوای لاگین بوده. اوشن در حال حاضر در تریپ ادوایزر به عنوان بهترین پارک آبی ایران شناخته می‌شه.

بررسی و ارتقای SEO

بهینه‌سازی سئو برای صفحات وب‌سایت تم پارک بر مبنای حوزه‌ی فعالیتشون و تولید محتوا بر همون اساس انجام شد که منجر به دریافت ترافیک ارگانیک از موتورهای جستجو می‌شه؛ علاوه بر این بررسی ابعاد فنی وب‌سایت و ارائه‌ی گزارش‌، عیب یابی، و رفع مشکلاتی که بر سئو، تجربه‌ی کاربر و رتبه‌بندی گوگل تاثیر می‌ذاره هم انجام شد.

راه‌اندازی وبلاگ

بعد از طی شدن مراحل فنی بهینه‌سازی SEO تیم لاگین تولید محتوا بر اساس کلیدواژه‌های استخراج شده رو شروع کرد تا بلاگ سایت تم پارک آبی اوشن رو به فعالیت در بیاره و از ظرفیت‌های تولید محتوا برای بهبود نتایج گوگل استفاده کنه.

رپرتاژ و خبر

علاوه بر این تیم لاگین با استفاده از ظرفیت‌هاش در ارتباط با رسانه‌های معتبر داخلی، برای تنظیم و هماهنگی انتشار خبر و رپرتاژ برای معرفی پارک آبی اوشن استفاده کرد تا به این وسیله با لینک‌سازی خارجی ترافیک ورودی به وبسایت پارک آبی اوشن رو بالا ببره.

راه‌اندازی و نگارش صفحه ویکی‌پدیا

در ادامه فعالیت‌ها برای معرفی اصولی تم پارک آبی اوشن، تیم لاگین مدخل تم پارک آبی اوشن و معمار پروژه رو در دائرةالمعارف آنلاین ویکی‌پدیا به زبان فارسی و انگلیسی راه‌اندازی کرد.

بازگشت به بالای صفحه