رد کردن لینک ها

راه‌اندازی شبکه‌های اجتماعی

ارتباط موثر، نزدیک و مستقیم با مخاطبان و مشتریان، به حضور شما در شبکه‌های اجتماعی بستگی داره. اما کدوم شبکه؟ اینستاگرام، توییتر، تلگرام، لینکدین یا…؟ شاید لازم نباشه در همه شبکه‌های اجتماعی حضور داشته باشید. ما راه رو بهتون نشون می‌دیم و تصمیم‌گیری رو براتون آسون می‌کنیم و تا راه‌اندازی کامل شبکه‌های اجتماعی مدنظرتون کنارتون می‌مونیم.

تولیدمحتوا

محتوا در اینترنت حرف اول رو می‌زنه. فقط داشتن وبسایت و حضور در شبکه‌های اجتماعی براتون کافیه؟ معلومه که نه! باید به بهترین شکل ممکن پیامتون، ویژگی‌ها و خدماتتون رو ارائه بدید تا صداتون به گوش اونی برسه که می‌خواید. پیام شما باید با متن، عکس، گرافیک و ویدئوی خوب منتقل بشه. تولید محتوای خوب هنره که نزد ماست.

برندینگ

اگر بخوایم خیلی فشرده و خلاصه برندینگ رو براتون توضیح بدیم این طور باید بگیم: شما در کار خودتون باید شخصیت موثر و منسجمی داشته باشید. باید حواستون به هر سیگنالی باشه که از سمت شما به سمت مخاطب می‌ره. هر محتوایی که به اسم شما پیوند خورده باید امضای شما رو داشته باشه. ما از طریق گفتگو با شما شخصیت برند، محصول و مجموعه شما رو مشخص، طراحی و اجرا می‌کنیم. ما در زمینه برندینگ می‌تونیم بهتون در نام‌گذاری، طراحی هویت کلامی و بصری و برندینگ شخصی (پرسنال برندینگ) کمک کنیم.

طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی

درسته که تبلیغات هزینه‌بره، اما فقط پول خرج کردن کافی نیست. این که پول شما به چه صورتی، در چه زمانی و در چه رسانه‌ای هزینه بشه تخصص لازم داره. ما می‌تونیم برای شما کمپین‌های تبلیغاتی مقرون به صرفه و هدفمند با تمرکز بر شبکه‌های اجتماعی طراحی و اجرا کنیم.

طراحی وبسایت

مهمترین چیزی که کسب و کار نوپای شما برای حضور در فضای مجازی و ارتباط با مخاطب و مشتری لازم داره وبسایته. لاگین بهتون در طراحی وبسایتی پویا و به‌روز و منعطف که در لپ‌تاپ، موبایل و تبلت به بهترین شکل دیده بشه، کمک می‌کنه.

خدمات سئو

وبسایت شما مثل آپارتمان و دفتر کارتونه. آدرس دفترتون باید سرراست باشه تا مشتری بتونه راحت بهتون برسه. وقتی هم که جلسه مهمی دارید، تمام تلاشتون رو می‌کنید که همه چیز خیلی مرتب و منظم باشه تا مهمونتون حس خوبی داشته باشه و نسبت به همکاری با شما خیالش جمع باشه. هر بازدیدی که از وبسایت شما می‌شه مثل مهمونیه که اومده دفترتون. پس باید خیلی سریع و راحت به وبسایت شما برسه و مطالبی رو که می‌خواهید بهش منتقل کنید خیلی مرتب و منظم در دسترس داشته باشه. این کار رو هم می‌تونید با خیال راحت به ما بسپارید.

ترجمه

شرکت شما دنبال مشتری‌های غیرایرانیه؟ دوست دارید به بازار جدید و ارزشمندی وصل بشید؟ خب کجا بهتر از اینترنت. اما برای این کار نیاز دارید محتوایی کامل و درست به زبان انگلیسی داشته باشید. ما در تیم لاگین مترجم درجه یک و کاربلدی داریم تا ترجمه محتوای شما رو دقیق انجام بدیم.

تولید انیمیشن و موشن گرافیک

در چند سال گذشته میزان استفاده از انیمیشن‌های ساده و موشن گرافیک‌ها برای معرفی برند، محصول یا آموزش رشد زیادی داشته. دلیل اصلی فراگیرشدن استفاده از موشن گرافیک بازخورد مثبتیه که مخاطب به اون‌ها نشون می‌ده. شما با استفاده از این رسانه می‌تونید محتوایی که تولید کردید رو بهتر در ذهن مخاطب ماندگار کنید. ما هم در لاگین ساخت و طراحی موشن گرافیک‌ها رو به توانایی‌هامون اضافه کردیم تا بتونیم بهترین تجربه رو برای شما و مخاطبتون ایجاد کنیم.

تولید پادکست

اگه در سال‌های اخیر اسم پادکست به گوشتون خورده یا خودتون تجربه گوش‌دادن به پادکست رو داشته‌باشین می‌دونین که هر روز به طرفداران پادکست‌های فارسی‌زبان داره اضافه می‌شه. می‌خواید ارتباط مستقیم با مخاطب برقرار کنید؟ دوست دارید پلتفرمی بسازید که هم محتوای خودتون به گوش همه برسه هم فضایی برای کسب درآمدهای درازمدت داشته‌باشین؟ ساخت پادکست برای شما و برندتون بهترین راهه.

بازگشت به بالای صفحه